Екологія для біотехнологів-2019. Результати іспиту

Шановні біотехнологи!

Іспит з екології відбувся сьогодні, але, оскільки я відразу перевірив ваші роботи, можу вже зараз повідомити ваші результати. З 23 студентів 4 не прийшли на іспит; з 19, що прийшли, 12 його склали, а 7 — ні. Найпростіший спосіб повідомити вам результати перевірки — надати скрін вікна електронної таблиці, в який я підраховую результати вашої роботи. У рядку формул можна побачити, як розраховувалися бали за ваші відповіді. Я виставляв оцінку як процент того, що, на мій погляд, мало бути у відповіді. Залежно від того, була у вас оцінка за відповідний тест, або ні, цей процент перераховувався на 10 або 25 балів (ви ж пам'ятаєте, що ніхто з вас не захотів покращити оцінку за тему, отриману на тестуванні!). Деяким з вас, хто майже "дотягнув" до певного рівня, я у межах розумного підвищував якусь оцінку, щоб загальний бал досяг цього рівня. У випадку роботи, де усі відповіді дослівно збігаються з інтернет-джерелами (Вікіпедією або програмою нашого курсу) я поставив нульові оцінки (хоча маю відмітити високий рівень здатності до обману: щоб списати усе під контролем викладачів треба мати розвиненими дуже специфічні якості).

24 грудня з 11 до 15 годин я готовий виставити оцінки тим, хто склав іспит. Готов почути ваші пропозиції, коли проводити повторний іспит.

Під час повторного іспиту для О. Шляхової, М. Скрипкіна та Т. Терехової (які не писали сьогодні) можуть бути зараховані їх оцінки за тестами (для Д. Соколова це не має значення, оскільки тести він все одно не писав). Усі інші будуть відповідати на питання, що будуть оцінюватися по 25 балів кожне. Раджу якісно підготуватися до перездачі, адже третій раз іспит треба буде здавати комісії, і нам з вами може бути важко обрати зручний для усіх час.
Хочу пояснити, що таке якісна підготовка. Щоб отримати 50 балів, ви маєте відповісти на УСІ ЧОТИРИ питання з 80, що вам запропоновані, хоча б на 50%. Якщо ви вирішите не відповідати на якесь питання, це буде означати, що на  якесь інше ви маєте відповісти зразково, на 100%. За інших умов позитивної оцінки ви не отримаєте; на списування не розраховуйте — я врахую отриманий сьогодні урок та посилю контроль.

Ті, хто склав іспит — передавайте залікові книжки; ті, хто не склав — обговорюйте зі мною дату та якісно готуйтеся!