Вимоги до студентів ІІІ курсу, які здають залік з навчально-польовій практиці з зоології хребетних за індивідуальним планом

Вимоги до студентів ІІІ курсу, які здають залік з навчально-польовій практиці з зоології хребетних за індивідуальним планом

З чого складається залік, описано тут. Вимоги до НДРС — тут. Дуже прошу студентів ІІІ курсу 2018 року врахувати негативний досвід третекурсників 2017 року, що був описаний тут. Я був щиро здивований тим, що люди, яким кажуть "красти заборонено", вирішують, що це запрошення до крадіжки. Ні! Більше за те. Ситуація змінилася. Якщо минулого року я повідомляв про плагіат, вказуючи лише назви робот, зараз буду "голосно" вказувати прізвища. В успішних країнах за таке, що робили студенти минулого року, відраховують з університету. Сподіваюсь, колись так буде і в нас, і у міру своїх сил наближатиму цей час.

Студенти, які перед практикою написали заяви декану і отримали індивідуальний план, здають практику до 15 жовтня (незалежно зоологію та ботаніку, і іспит отримують у тому разі, коли здані обидва курси). На мій погляд, студенти, що оформили індивідуальний план, лишилися дуже важливої частини свого навчання. Деякі деталі — тут і тут. Майже півтори тисячі фотографій Дмитра Анатолійовича Бухановского з практики лежать тут (потребує доступа у Фуйсбук).

На жаль,  є певна кількість студентів, яка прогуляла практику на свій розсуд. На мій погляд, це свідчить про те, що біологічна освіта для них не потрібна.  Для того, щоб здавати практику, вони мають отримати на це дозвіл від декана або заступника декана з навчальної роботи. Я, зі свого боку, буду переконувати їх, що від таких студентів треба позбавлятися без усякого жалю.

...Перечитав. Суворо вийшло. Повірте, на практиці було краще! До роботи!